Wiceminister w Ministerstwie Edukacji i Nauki Marzena Machałek uczestniczyła w czwartek (13 października) w uroczystym apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Minister wręczyła dwie nagrody Ministra Edukacji i Nauki.
Nagrody Ministra otrzymał Jacek Bruździak dyrektor Liceum Ogólnokształcącego oraz Jerzy Kowalski wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.
Medale za długoletnią służbę otrzymali nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze: Elżbieta Rawska - Zloty Medal za długoletnią służbę, oraz Andrzej Podwika i Anna Stawiarska - Srebrne Medale za długoletnią służbę.
Nagrody Starosty Powiatu Kamiennogórskiego w 2022 roku otrzymali:
- Agnieszka Długosz - nauczycielka Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze,
- Adrianna Gęborys - nauczycielka Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze,
- Agnieszka Dyrcz - nauczycielka Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze,
- Jarosław Tułaczyk - nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze,
Nagrody Burmistrza Miasta Kamienna Góra w 2022 roku otrzymali:
- Iwona Niemas - nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze,
- Sylwia Bielak - nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze,
- Celina Peciak - nauczyciela Przedszkola Publicznego nr 1 w Kamiennej Górze,
- Beata Lompart-Mika - dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 w Kamiennej Górze,
- Dorota Zielińska-Jarosz - dyrektor Przedszkola Publicznego nr 3 w Kamiennej Górze,
- Grażyna Szymik - nauczycielka Przedszkola Publicznego nr 3 w Kamiennej Górze.
Swoje nagrody wręczyli też dyrektorzy poszczególnych jednostek oświatowych z terenu miasta i powiatu kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze