Reklama

Nagrody dla uczniów - galeria zdjęć

Dzisiejsza (środa, 26 czerwca) sesja rady gminy Kamienna Góra rozpoczęła się od wręczenia stypendiów najlepszym uczniom szkół z terenu gminy.

 

Nagrodzonych zgłaszają dyrektorzy szkół uwzględniając wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły i udział w konkursach, olimpiadach. Stypendium to 400 zł. W Zespole Szkół w Pisarzowicach stypendium otrzymali: Karina Kołodziej (klasa VI szkoły podstawowej, Maja Ziemnik (klasa VI szkoły podstawowej) i Amadeusz Chroł (klasa III gimnazjum). W szkole w Krzeszowie stypendia otrzymali: Piotr Surma (klasa VIII szkoły podstawowej) i Julia Migacz (klasa III gimnazjum). W Szarocinie stypendia otrzymały dwie uczennice klasy ósmej: Julia Waśko i Justyna Ziemianek. W Szkole Podstawowej w Ptaszkowie stypendium otrzymała Alina Turek (klasa VII).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama