Dzisiejsza (środa, 26 czerwca) sesja rady gminy Kamienna Góra rozpoczęła się od wręczenia stypendiów najlepszym uczniom szkół z terenu gminy.
Nagrodzonych zgłaszają dyrektorzy szkół uwzględniając wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły i udział w konkursach, olimpiadach. Stypendium to 400 zł. W Zespole Szkół w Pisarzowicach stypendium otrzymali: Karina Kołodziej (klasa VI szkoły podstawowej, Maja Ziemnik (klasa VI szkoły podstawowej) i Amadeusz Chroł (klasa III gimnazjum). W szkole w Krzeszowie stypendia otrzymali: Piotr Surma (klasa VIII szkoły podstawowej) i Julia Migacz (klasa III gimnazjum). W Szarocinie stypendia otrzymały dwie uczennice klasy ósmej: Julia Waśko i Justyna Ziemianek. W Szkole Podstawowej w Ptaszkowie stypendium otrzymała Alina Turek (klasa VII).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze