Podczas dzisiejszej sesji rady powiatu kamiennogórskiego wręczone zostały nagrody Primus Inter Pares. Nagrody wręczane są corocznie najlepszym uczniom prowadzonym przez powiat kamiennogórski.
W tym roku nagrodę otrzymało pięcioro uczniów Liceum Ogólnokształcącego. Byli to: Oliwier Cincio, Martyna Kucharska, Natalia Borys, Pola Kaczmarek i Milena Widlak.
W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nagrodzonych zostało sześcioro uczniów. Nagrody otrzymali: Anna Wróbel, Damian Wincza, Bohdan Kovol, Anita Jawor, Barbara Fujar i Maciej Jasiurkowski.
W Zespole Szkół Specjalnych nagrody odebrały dwie osoby. Nagrodzeni zostali: Olga Szekszteło i Kacper Koszkul.
W tym roku nagrodzeni uczniowie otrzymali listy gratulacyjne od poseł Iwony Krawczyk.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze