Reklama

Podczas dzisiejszej sesji rady powiatu kamiennogórskiego wręczone zostały nagrody Primus Inter Pares. Nagrody wręczane są corocznie najlepszym uczniom prowadzonym przez powiat kamiennogórski.

W tym roku nagrodę otrzymało pięcioro uczniów Liceum Ogólnokształcącego. Byli to: Oliwier Cincio, Martyna Kucharska, Natalia Borys, Pola Kaczmarek i Milena Widlak. 

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nagrodzonych zostało sześcioro uczniów. Nagrody otrzymali: Anna Wróbel, Damian Wincza, Bohdan Kovol, Anita Jawor, Barbara Fujar i Maciej Jasiurkowski.

Reklama

W Zespole Szkół Specjalnych nagrody odebrały dwie osoby. Nagrodzeni zostali: Olga Szekszteło i Kacper Koszkul.

W tym roku nagrodzeni uczniowie otrzymali listy gratulacyjne od poseł Iwony Krawczyk.

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2025 15:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama