Reklama

Nadzwyczajna sesja

W najbliższy poniedziałek (27 sierpnia) odbędzie się nadzwyczajna sesja lubawskiej rady. W całości poświęcona będzie sytuacji na stadionie.

 

Sesja zwołana została na wiosek części rady. Podczas obrad burmistrz ma przekazać informacje o podjętych działaniach w sprawie stadionu, przewidziano również informację wykonawcy ekspertyzy (pisaliśmy o niej w czerwcu). Po dyskusji o przyszłości stadionu radni będą mogli przyjąć uchwały o złożeniu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa oraz o wystąpieniu do wykonawcy o usunięcie wad.

Sesja rozpocznie się o godzinie 9:00 w ratuszu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama