W najbliższy poniedziałek (27 sierpnia) odbędzie się nadzwyczajna sesja lubawskiej rady. W całości poświęcona będzie sytuacji na stadionie.
Sesja zwołana została na wiosek części rady. Podczas obrad burmistrz ma przekazać informacje o podjętych działaniach w sprawie stadionu, przewidziano również informację wykonawcy ekspertyzy (pisaliśmy o niej w czerwcu). Po dyskusji o przyszłości stadionu radni będą mogli przyjąć uchwały o złożeniu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa oraz o wystąpieniu do wykonawcy o usunięcie wad.
Sesja rozpocznie się o godzinie 9:00 w ratuszu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze