Reklama

MZ: 440 nowych zakażeń koronawirusem, kolejne 15 osób zmarło

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 440 osób, w tym 209 z województwa śląskiego ? podało w sobotę Ministerstwo Zdrowia. Resort przekazał, że zmarło 15 kolejnych osób.


Nowe przypadki dotyczą osób z województw: śląskiego (209), mazowieckiego (66), łódzkiego (37), wielkopolskiego (24), małopolskiego (18), opolskiego (18), dolnośląskiego (17), podkarpackiego (16), podlaskiego (9), zachodniopomorskiego (7), lubelskiego (6), pomorskiego (6), kujawsko-pomorskiego (4), świętokrzyskiego (2) i z lubuskiego (1).

Resort poinformował o śmierci kolejnych 15 osób zakażonych koronawirusem. Zmarli to: 67-letni mężczyzna, 68-letni mężczyzna, 86-letnia kobieta, 61-letni mężczyzna, 87-letnia kobieta i 92-letni mężczyzna w Zgierzu, 71-letni mężczyzna, 76-letni mężczyzna, 68-letni mężczyzna w Raciborzu, 77-letnia osoba w Tychach, 81-letnia kobieta w Zawierciu, 77-letnia kobieta i 72-letni mężczyzna w Grudziądzu, 75-letnia kobieta w Bolesławcu oraz 81-letnia kobieta w Kępnie.

Reklama

"Wszystkie osoby miały choroby współistniejące" ? podało MZ.

Zakażenie koronawirusem potwierdzono dotąd u 29 017 osób, a 1 237 zmarło.(PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama