Reklama

MZ: 312 nowych zakażeń koronawirusem; zmarły kolejne dwie osoby

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 312 osób ? podało w niedzielę po południu Ministerstwo Zdrowia. Resort przekazał, że zmarły kolejne dwie osoby.


Ministerstwo Zdrowia przekazało, że nowe przypadki dotyczą osób z województw: łódzkiego (119), śląskiego (108), mazowieckiego (36), małopolskiego (25), podlaskiego (9), wielkopolskiego (6), dolnośląskiego (4), lubelskiego (2), podkarpackiego (2), pomorskiego (1).

Wszystkie przypadki potwierdzone na Śląsku pochodzą z badań rodzin górników - podało MZ.

MZ poinformowało o śmierci dwóch kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Zmarli to: 59-letni mężczyzna w Tychach oraz 75-letnia kobieta w Starachowicach. Jedna z tych osób, według danych resortu, miała choroby współstniejące.

Reklama

Zakażenie koronawirusem potwierdzono dotąd u 26 tys. 561 osób, z których 1 tys. 157 zmarło.(PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama