Reklama

MZ: 300 nowych zakażeń koronawirusem, w tym 129 na Śląsku; kolejne 16 osób zmarło

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 300 osób, w tym 129 na Śląsku. Zmarło kolejnych 16 chorych ? podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Łącznie od początku epidemii potwierdzono koronawirusa u 32 527 osób, a 1 375 zmarło.


Resort we wtorek poinformował o śmierci kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Zmarli to dziewięć kobiet i siedmiu mężczyzn w wieku od 54 do 93 lat. Zgony zanotowano w Łańcucie, Legnicy, Warszawie, Radomiu, Starachowicach, Łodzi, Zgierzu, Raciborzu i w Cieszynie. Jak zaznaczono, wszystkie osoby miały choroby współistniejące.

Nowe przypadki zakażenia dotyczą osób z województw: śląskiego (129), łódzkiego (40), mazowieckiego (40), wielkopolskiego (27), pomorskiego (19), dolnośląskiego (10), podlaskiego (10), podkarpackiego (8), opolskiego (5), lubelskiego (4), małopolskiego (2), świętokrzyskiego (2), warmińsko-mazurskiego (2) i zachodniopomorskiego (2). (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama