Reklama

MZ: 257 nowych przypadków koronawirusa, zmarło siedem zakażonych osób

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 257 osób, w tym 91 na Śląsku; łącznie u 36 tys. 412 osób ? poinformowało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Resort podał też, że zmarło siedem zakażonych osób, w sumie 1528.


Nowe potwierdzone przypadki dotyczą osób z województw: śląskiego (91), wielkopolskiego (75), małopolskiego (21), podkarpackiego (17), lubelskiego (15), łódzkiego (9), dolnośląskiego (9), mazowieckiego (6), świętokrzyskiego (4), opolskiego (3), podlaskiego (2), pomorskiego (2), warmińsko-mazurskiego (1), zachodniopomorskiego (1), kujawsko-pomorskiego (1).

Ministerstwo przekazało, że zmarło siedem zakażonych osób w wieku od 65 do 83 lat. Zgony miały miejsce w Raciborzu, Białej Podlaskiej, Poznaniu, Radomsku i Białymstoku. Wszystkie zmarłe osoby miały choroby współistniejące. (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama