Reklama

MZ: 229 nowych zakażeń koronawirusem; zmarła kolejna osoba

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 229 osób ? poinformowało w środę rano Ministerstwo Zdrowia. 106 z tych przypadków dotyczy Śląska. Resort poinformował też o śmierci kolejnej zakażonej osoby.


Ministerstwo Zdrowia przekazało, że nowe przypadki dotyczą osób z województw: śląskiego (106), wielkopolskiego (58), dolnośląskiego (26), lubelskiego (22), świętokrzyskiego (5), pomorskiego (4), opolskiego (2), zachodniopomorskiego (2), podlaskiego (2), kujawsko-pomorskiego (1), małopolskiego (1).

MZ poinformował także o śmierci jednej zakażonej osoby. To 77-letnia kobieta ze Zgierza. Resort podał, że osoba ta miała choroby współistniejące.

Zakażenie koronawirusem potwierdzono dotąd u 22 303 osób, z których 1025 zmarło. Do tej pory wyzdrowiało 10 330 osób.(PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama