Reklama

MZ: 217 nowych zakażeń koronawirusem, w tym 163 na Śląsku; kolejne 4 osoby zmarły

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 217 osób, w tym u 163 z woj. śląskiego - podało w poniedziałek rano Ministerstwo Zdrowia. Łącznie zanotowano dotąd 18 tys. 746 przypadków. Resort podał też, że zmarły kolejne cztery osoby, w sumie odnotowano 929 zgonów.


Nowe przypadki dotyczą osób z województw: śląskiego (163), dolnośląskiego (26), świętokrzyskiego (11), lubelskiego (7), wielkopolskiego (3), opolskiego (3), zachodniopomorskiego (2), małopolskiego (1), podlaskiego (1).

Ministerstwo podało, że zmarły cztery kolejne osoby: 53-letnia kobieta ze Starachowic, 69-letnia kobieta z Tychów, 91-letnia kobieta i 88-letni mężczyzna z Łańcuta. Resort przekazał, że wszystkie osoby miały choroby współistniejące.(PAP)

autorka: Karolina Kropiwiec / PAP

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama