Reklama

MZ: 205 nowych przypadków koronawirusa, w tym 49 na Śląsku; zmarły cztery zakażone osoby

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 205 osób, w tym 49 na Śląsku; łącznie u 36 tys. 155 ? poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Resort podał, że zmarły cztery zakażone osoby, w sumie 1521.


Nowe potwierdzone przypadki dotyczą osób z województw: śląskiego (49), mazowieckiego (39), łódzkiego (31), lubelskiego (26), podkarpackiego (13), małopolskiego (12), świętokrzyskiego (10), wielkopolskiego (8), dolnośląskiego (5), podlaskiego (4), kujawsko-pomorskiego (3), warmińsko-mazurskiego (2), lubuskiego (1), opolskiego (1) i pomorskiego (1).

Ministerstwo przekazało, że zmarły cztery zakażone koronawirusem osoby: trzy kobiety w wieku 73, 82 i 79 lat oraz 91-letni mężczyzna. Zgony miały miejsce w Łańcucie i Raciborzu. MZ podało, że większość zmarłych osób miała choroby współistniejące. (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama