Reklama

MZ: 166 nowych zakażeń koronawirusem, w tym 89 na Śląsku; nie żyje 14 osób

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 166 osób, w tym u 89 osób z woj. śląskiego ? podało w piątek po południu Ministerstwo Zdrowia. Łącznie odnotowano dotąd 18 016 przypadków, z czego 907 osób nie żyje.


Nowe potwierdzone wynikami badań laboratoryjnych przypadki dotyczą osób z województw: śląskiego (89), mazowieckiego (28), wielkopolskiego (15), dolnośląskiego (13), łódzkiego (8), opolskiego (7), małopolskiego (4), podlaskiego (1), pomorskiego (1).

Resort podał, że zmarło kolejnych 14 zakażonych koronawirusem. To osoby w wieku od 48 do 94 lat. Zgony miały miejsce we Wrocławiu, Legnicy, Bolesławcu, Kędzierzynie Koźlu, Wolicy, Zgierzu, Mikołowie, Koszalinie, Bydgoszczy, Lublinie. (PAP)

autor: Klaudia Torchała / PAP

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama