Reklama

MZ: 122 nowe przypadki koronawirusa, zmarły dwie kolejne osoby

Liczba zdiagnozowanych chorych na COVID-19 wzrosła do 11 395 po wykryciu 122 nowych przypadków. Zmarły dwie kolejne osoby ? podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia.
Nowe 122 potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą osób z województw: wielkopolskiego (41), śląskiego (21), dolnośląskiego (15), pomorskiego (14), zachodniopomorskiego (10), opolskiego (9), lubelskiego (5), małopolskiego (2), podlaskiego (2), świętokrzyskiego (2), lubuskiego (1).

 

Zmarły dwie kolejne osoby - 70-latka w Poznaniu i 84-latka w Raciborzu. Ministerstwo Zdrowia podało, że obie kobiety miały choroby współistniejące.

Zakażenie koronawirusem potwierdzono dotąd u 11 395 osób, z których 526 zmarło. Wyzdrowiało 2265 chorych. (PAP)

autorka: Olga Zakolska / PAP

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama