Kasia i Wojtek, muzyczny duet z Jeleniej Góry, zabrali dzisiaj mieszkańców Lubawki w muzyczną podróż.
Koncert zorganizowany został w lubawskim Domu Kultury w ramach Walentynek. Duet wystąpił w koncercie "Nie bój się jutra" prezentując piosenki o miłości. Na czas koncertu sala zamieniła się w kawiarnię.

Muzycy tworzący duet są wokalistami, grają również na saksofonie i gitarze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze