Koncertem "Cztery pory roku" Antonio Vivaldiego rozpoczął się dzisiaj (niedziela, 8 września) festiwal Musique d"elite.
W tym roku w Kamiennej Górze odbywa się trzecia edycja festiwalu. Zaplanowano trzy koncerty, wszystkie w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej. Dzisiaj melomani mogli wysłuchać hitu muzyki poważnej w wykonaniu Janusza Nykiela (skrzypce solo), Michała Mrozka (skrzypce), Tadeusza Mrozka (altówka) i Benjamina Arnolda (wiolonczela).
Kolejne koncerty zaplanowano na najbliższy weekend. Udział w koncertach jest bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze