Rozpoczęła się muzyczna część Dni Kamiennej Góry. Nad zalewem wystąpili już pierwsi wykonawcy. Zabawa ma trwać do godziny 1.30.
Jako pierwsi na muzyczną scenę Dni Kamiennej Góry 2016 wyszedł zespół Fanatic. Już pierwszy wykonawca zachęcił do udziału w imprezie dużą grupę kamiennogórzan. Publiczność wypełniła plac przed sceną. Również Czadoman, drugi wykonawca wieczoru, spotkał się z aprobatą widzów.
Przez najbliższe godziny kamiennogórzan zgromadzonych nad zalewem bawić będzie Kamiennogórski DJ"s Team.
Więcej o Dniach Kamiennej Góry 2016 - kliknij tutaj

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze