Rozpoczął się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubawce. Początek był muzyczny.
Perkusyjny Jam Session zorganizowany w Domu Kultury rozpoczął tegoroczny finał.
Główna finałowa impreza zaplanowana jest na niedzielę w Domu Kultury. Oprócz występów zaplanowano licytacje. Wśród fantów jest m.in. wjazd ratrakiem na lubawski stok oraz przejażdżki samochodami 4x4.
W niedzielę wolontariusze z puszkami mają być wożeni po terenie gminy samochodami 4x4. W każdej ze wsi będzie można wrzucić datek do puszki. Harmonogram przejazdów nie został ustalony, ale transporty mają robić dużo hałasu. Będzie je więc można łatwo "namierzyć".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze