Reklama

Muzyczny początek

Rozpoczął się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubawce. Początek był muzyczny.

Perkusyjny Jam Session zorganizowany w Domu Kultury rozpoczął tegoroczny finał.

Program WOŚP w Lubawce

Główna finałowa impreza zaplanowana jest na niedzielę w Domu Kultury. Oprócz występów zaplanowano licytacje. Wśród fantów jest m.in. wjazd ratrakiem na lubawski stok oraz przejażdżki samochodami 4x4.

W niedzielę wolontariusze z puszkami mają być wożeni po terenie gminy samochodami 4x4. W każdej ze wsi będzie można wrzucić datek do puszki. Harmonogram przejazdów nie został ustalony, ale transporty mają robić dużo hałasu. Będzie je więc można łatwo "namierzyć".

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama