Dzisiaj (poniedziałek, 30 grudnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza obył się koncert Na Dobry Początek Roku.
Koncert to tradycyjna oferta Centrum Kultury kończąca muzyczny rok. Tym razem wystąpi Duet Olisound Music. Artystki zaprezentowały program "Klasyka Piosenki" złożony ze znanych utworów klasycznych, operetki, opery i musicali. Pojawiły się również utwory muzyki filmowej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze