Rozpoczęła się muzyczna część tegorocznego święta miasta. Pierwszym wykonawcą jest zespół Bethel.
Muzyczna część Dni Kamiennej Góry tradycyjnie odbywa się nad zalewem. Trzydniowe występy rozpoczęły się od koncertu wrocłąwskiej grupy Bethel. Zespół gra muzykę ska, roots reggae i dubie.
Gwiazda piątkowego wieczoru będzie grupa Video. Wieczór zakończy dyskoteka.
Więcej o Dniach Kamiennej Góry 2017

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze