Dziedziniec Muzeum Tkactwa zamienił się dzisiaj (czwartek, 26 września) w kawiarenkę. Przy cieście i kawie można były wysłuchać koncertu kamiennogórzanina.
Niezapomniane melodie zagrał dzisiaj Jerzy Maciej Karolkiewicz. Muzyk mieszkał w Kamiennej Górze od dziecka, tutaj uczył się gry na pianinie. Tworząc kolejne zespoły wyjechał do Wrocławia. W latach 70-tych XX wieku ruszył w świat. Po koncertach w Stanach Zjednoczonych grał na statkach wycieczkowych.
Dzisiaj ponownie zagrał dla kamiennogórzan.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze