Burmistrz Miasta Kamienna Góra Janusz Chodasewicz zaprasza na trzeci festiwal Musique d"elite. Pierwszy z koncertów odbędzie się już 8 września w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze. O godzinie 19:00 będzie można wysłuchać "Cztery Pory Roku" Antonio Vivaldiego. Pozostałe koncerty tegorocznej edycji odbędą się 14 i 15 września.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze