Niemiła niespodzianka spotkała dzisiaj rano kierowców pozostawiających samochody "pod chmurką".
Pierwszy dzień października przywitał kierowców zamarzniętymi szybami. Po raz pierwszy tej jesieni przed rozpoczęciem podróży trzeba było zeskrobać lód z szyb.
Na szczęście według prognoz ma to być pierwsza i na razie ostatnia taka mroźna noc. Kolejne mają być cieplejsze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze