Do zbiorów kamiennogórskiego muzeum trafiły monety znalezione w Lubawce przez badaczy z Uniwersytetu Wrocławskiego.
Starożytne monety rzymskie znalezione zostały podczas prac archeologicznych. To unikatowe znalezisko na terenie Sudetów i Polski.
Monety będą eksponowane w muzeum. Odbędzie się również prezentacja wiedzy na temat tego znaleziska.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze