Można już wejść na molo nad kamiennogórskim zalewem. Zakończyła się wymiana desek.
Prace wykonało Miejskie Centrum Kultury Fizycznej, administrator obiektu, we własnym zakresie. Konstrukcja mola pokryta została nowymi deskami. Można już dojść na jego koniec i sprawdzić czy woda w tym miejscu ma taki sam kolor, jak przy brzegu.

Prace objęły główną część pomostu. Stąd ostrzegawcze taśmy na zejściach na boczne części pomostu, na które nie można wchodzić.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze