Ponad 215 tys. zł na modernizację boiska do piłki nożnej na Orliku nad zalewem w Kamiennej Górze pozyskało miasto. Za te pieniądze wymieniona ma zostać sztuczna murawa.
Orlik powstał ponad 10 lat temu, ułożona wtedy murawa jest już zniszczona, ocenia burmistrz Janusz Chodasewicz. Dodaje, że nowoczesne murawy znacznie lepiej imitują naturalną nawierzchnię piłkarskiego boiska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze