W dniu 25 maja na Krytej Pływalni w Kamiennej Górze odbyła się I edycja szóstej już Ligi Kamiennogórskiej w pływaniu o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry. Organizatorem jest Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych ?Razem?. Projekt dofinansowany został przez Gminę Miejską Kamienna Góra.
W pierwszej edycji wystartowało 76 pływaków, którzy rywalizowali w stylu dowolnym i grzbietowym. Pływały również sztafety szkół 4 razy 50 m, oraz sztafety rodzinne i sztafety rodzeństw 2 razy 25 m. W I edycji wygrywali: Mazur Małgorzata (dwukrotnie), Ostrowski Michał, Ochmański Dawid, Salamon Angela (dwukrotnie), Szkarłat Arkadiusz (dwukrotnie), Soja Dominik, Potoniec Julia (dwukrotnie) Kwiatek Nikola (dwukrotnie), Frączkowski Bartosz, Stec Nikola (dwukrotnie), Marcinkowski Michał (dwukrotnie), Soja Bartłomiej, Bruździak Grzegorz i Kaczyński Damian. W sztafetach tryumfowali: Katarzyna Murawska-Filip córka Hanną, Jarosław Kwiatek z córką Nikolą, Dominik Soja z bratem Bartłomiejem, Dominik Koczan z bratem Michałem, reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 (Gorczyca Paula, Soja Bartłomiej, Soja Dominik, Potoniec Julia), Gimnazjum nr 2 (Stypuła Małgorzata, Szmajdzińska Aleksandra, Bruździak Grzegorz, Frączkowski Bartosz) oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących (Marcinkowski Michał, Stec Nikola, Kaczyńska Magdalena, Dybiec Radek). Zapraszamy już na kolejną edycję, która odbędzie się 22 czerwca.
Zobacz pełne wyniki - kliknij
zobacz zdjęcia - dostępne również na Facebook"u
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze