Reklama

Mniejszy kredyt

Kamienna Góra ogłosiła kolejny przetarg na udzielenie kredytu długoterminowego. Tym razem zmniejszona została kwota poszukiwanego kredytu.

 

Do tej pory miasto szukało instytucji, która udzieli kredytu w wysokości do 10 mln zł. W dwóch przetargach nie było żadnej oferty. Tym razem ogłoszony został przetarg na udzielenie kredytu do 5 mln zł.

Kredyt miałby zostać wykorzystany do 23 grudnia 2020 roku. Miasto chciałoby spłacać odsetki w okresach kwartalnych od 30 września 2020 roku, natomiast pierwsza rata kapitałowa miałaby być spłacona w lutym 2021 roku. Kredyt miałby zostać spłacony do końca 2031 roku.

Oprocentowanie kredytu miałoby być uzależnione od wskaźnika WIBOR 3M powiększonego o stałą marżę banku. Tak ustalone oprocentowanie ma być jedynym kosztem ponoszonym przez samorząd.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama