Na głównym deptaku nad kamiennogórskim zalewem można oglądać wystawę zdjęć Dobromila Noska wykonanych w ramach projektu "Górska odyseja".
Na wystawie prezentowane są artystyczne zdjęcia śmieci zebranych podczas akcji nad Bałtykiem i w górach. Celem organizatorów jest pokazanie w jaki sposób każdy z nas może zmniejszyć ilość wytwarzanych odpadów.
Więcej o wystawie Górska Odyseja
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze