Reklama

Młodziki gromią!

Drużyna młodzików kamiennogórskiej Olimpii doskonale spisuje się na początku rozgrywek ligi okręgowej. We wtorek (03.09.2013) rozgromiła drużynę Łużyce Lubań 8:0, a w sobotę(07.09.2013) pokonała na wyjeździe zespół AP MOS Jelenia Góra 7:1.


Olimpia Kamienna Góra : Łużyce Lubań - 8:0

Bramki zdobywali: Młodziński-4 , Cukier-1, Tobiasz-2, Homoncik-1,
Skład zespołu: Motak-D. Zioła, M. Barszczewski, S. Jerzak, -P. Rzeszotko, M. Chmielewski, O. Trzebiński- B. Młodziński, T. Cukier/Gabriela Zioła, G. Homoncik, S. Pączek, J. Naleziony, M. Zajdel, K. Tobiasz, K. Głuchowski, J. Żuk

Olimpia Kamienna Góra : AP MOS Jelenia Góra - 7:1

Bramki zdobywali: Młodziński-4, Rzeszotko-2, Pączek-1
Skład zespołu: Motak-D. Zioła, M. Barszczewski, S. Jerzak, -P. Rzeszotko, M. Chmielewski, O. Trzebiński- B. Młodziński, T. Cukier/G. Homoncik, S. Pączek, B. Adamus, M. Zajdel, B. Zajdel, K. Tobiasz, K. Głuchowski, J. Żuk, O. Jacel

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama