Reklama

Młodzicy grali z Jelenią

W sobotę (10 listopada) młodzicy klubu KKS Olimpia Kamienna Góra rozegrali ostatnie wyjazdowe spotkanie w rundzie jesiennej. Rywalizowali z KKS Jelenia Góra.

 

Po bardzo dobrym meczu kamiennogórzanie wygrali 11:2. W ramach upamiętnienia rocznicy 100 lecia Odzyskania Niepodległości na początku meczu wszyscy uczestnicy obecni na stadionie wspólnie odśpiewali Hymn Narodowy.

Młodzicy:
KKS Jelenia Góra 2 : 11 KKS Olimpia Kamienna Góra (bramki: Schabiński x3, Haponiuk x2, Padoł x2, Kisiel x1, Gwoździewicz x1, Dąbrowski x1, 1 samobójcza)

Skład młodzików: Morański- Rusiecki, Buława, Wojtkiewicz - Haponiuk, Padoł, Baran, Kubacki, Schabiński, Wasik, Kisiel, Rozmus, Czyż, Gwoździewicz, Kocun, Dąbrowski, trenerzy: Adam Nowak, Remigiusz Potoniec

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama