W sobotę (10 listopada) młodzicy klubu KKS Olimpia Kamienna Góra rozegrali ostatnie wyjazdowe spotkanie w rundzie jesiennej. Rywalizowali z KKS Jelenia Góra.
Po bardzo dobrym meczu kamiennogórzanie wygrali 11:2. W ramach upamiętnienia rocznicy 100 lecia Odzyskania Niepodległości na początku meczu wszyscy uczestnicy obecni na stadionie wspólnie odśpiewali Hymn Narodowy.
Młodzicy:
KKS Jelenia Góra 2 : 11 KKS Olimpia Kamienna Góra (bramki: Schabiński x3, Haponiuk x2, Padoł x2, Kisiel x1, Gwoździewicz x1, Dąbrowski x1, 1 samobójcza)
Skład młodzików: Morański- Rusiecki, Buława, Wojtkiewicz - Haponiuk, Padoł, Baran, Kubacki, Schabiński, Wasik, Kisiel, Rozmus, Czyż, Gwoździewicz, Kocun, Dąbrowski, trenerzy: Adam Nowak, Remigiusz Potoniec
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze