Najmłodsi wędkarze mogli spróbować swoich sił podczas II Pucharu Młodego Wędkarza zorganizowanego na zbiorniku But w Kamiennej Górze.
Zawody spławikowe zorganizowała koło PZW Kamienna Góra "Miasto". Udział w nich mogli wziąć wszyscy chętni, bez względu na przynależność do koła. Zgłosiło się 30 młodych wędkarzy, ale na zawody przyszło 26.
W młodszej kategorii (6-12 lat) rywalizowało 10 osób. Wygrał Krzysztof Ignaszak (2570 gramów). Drugie miejsce zajął Adam Kołodziej (1300), trzecie Hubert Najdzionek (1210). W starszej grupie (13-16 lat) wędkowało 16 osób. Wygrała Amelia Michałczak (1800). Drugie miejsce zajął Filip Krzysko (1730), trzecie Szymon Wójs (1630). Największą rybę zawodów (780 gr) złowił Filip Krzysko.
Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody. Najlepsze szóstki również dyplomy, a zawodnicy z trzech pierwszych miejsc puchary i medale.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze