Dzisiaj (piątek, 7 czerwca) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem odbył się pierwszy turniej streetball?a. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy do 18 roku życia.
Z propozycją turnieju wyszli kamiennogórzanie. Zawody miały się odbyć podczas Dni Kamiennej Góry, ale zostały przeniesione z powodu złej pogody.
Do dzisiejszych zawodów zgłosiły się tylko trzy drużyny. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym" po 10 minut mecz.
Wyniki:
1. KOTY ? KEJ DŻI HIT 6:15
2. KEJ DŻI HIT ? KAWA NA STÓŁ 9:5
3. KOTY ? KAWA NA STÓŁ 7:13
Klasyfikacja turnieju:
I miejsce KEJ DŻI HIT (Tomasz Tokarski, Damian Plewa, Kacper Szelec, Łukasz Poborca);
II miejsce KAWA NA STÓŁ (Joachim Jurczyk, Kewin Kawa, Tomasz Sobiechowski);
III miejsce KOTY (Filip Sędzielewski, Kacper Rożanów, Adrian Maziakowski, Łukasz Bielańczyk).
zobacz więcej zdjęć - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze