W czwartek (7 listopada) rozegrany został powiatowy turniej piłki nożnej "Z podwórka na stadion" i puchar Tymbarku.
Zawody zorganizowane zostały na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze. W kategorii U-12 dziewcząt turniej wygrała drużyna MKS Chełmsko Śląskie pod okiem trenera Mariusza Zbrzyznego. Dziewczęta z Chełmska pokonały rówieśniczki z Dragona Miszkowice 4:1.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze