W Miszkowicach rozegrany został XIV Międzywojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców Miszkowice Cup 2023.
W kategorii dziewcząt U-12 i U-14 walczyły trzy drużyny. Dwie reprezentowały gospodarzy LKS Dragon Miszkowice, jedna ULKS Agro Kluczewo. W kategorii chłopców U-12 zagrały drużyny z Kluczewa, Miszkowic oraz MKS Orzeł Lubawka. W najmłodszej kategorii U-8 wśród dziewcząt grały drużyny z Chełmska Śląskiego i Miszkowic, a wśród chłopców z Chełmska Śląskiego, Lubawki i Miszkowic.
Tradycyjnie wszystkie ekipy otrzymały puchary, dyplomy i nagrody.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze