Reklama

Miszkowice Cup 2022 - galeria zdjęć

W Miszkowicach odbył się XIII Międzywojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców Miszkowice Cup 2022.

W tym roku do rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące Dragon Miszkowice (dziewczęta i chłopcy) Orła Lubawka (chłopcy) oraz Agro Kluczewo (Wielkopolska, dziewczęta i chłopcy). Na trzech boiskach grały drużyny 5+1.

Jeszcze przed turniejem przedstawiciele DZPN wręczyli zawodnikom upominki. Po zawodach przyszedł czas na wręczanie medali i pucharów. Każda z drużyn nagrodzona został za udział w turnieju. Wręczone zostały również nagrody indywidualne.

Podziękowania otrzymali również rodzice zaangażowani w działanie klubu z Miszkowic.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama