W Miszkowicach odbył się XIII Międzywojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców Miszkowice Cup 2022.
W tym roku do rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące Dragon Miszkowice (dziewczęta i chłopcy) Orła Lubawka (chłopcy) oraz Agro Kluczewo (Wielkopolska, dziewczęta i chłopcy). Na trzech boiskach grały drużyny 5+1.
Jeszcze przed turniejem przedstawiciele DZPN wręczyli zawodnikom upominki. Po zawodach przyszedł czas na wręczanie medali i pucharów. Każda z drużyn nagrodzona został za udział w turnieju. Wręczone zostały również nagrody indywidualne.
Podziękowania otrzymali również rodzice zaangażowani w działanie klubu z Miszkowic.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze