Na boisku w Miszkowicach odbył się dzisiaj (sobota, 9 października) XII Międzywojewódzki Turniej w piłce nożne dziewcząt i chłopców Miszkowice Cup 2021.
Młodzi piłkarze grali na dwóch boiskach. Dziewczęta grały w kategoriach U-12 i U-14, chłopcy w U-9 i U-14. Do sportowych zmagań przystąpiły drużyny z trzech województw. Wielkopolskę reprezentował UKS "Agro Kluczewo", województwo kujawsko-pomorskie UKS "Trójka Górsk" a Dolny Śląsk: LKS "Dragon" Miszkowice, "Orzeł" Lubawka, "Włókniarz" Chełmsko Śląskie oraz "Czarni Przedwojów.
Wszystkie drużyny otrzymały jednakowe nagrody, organizatorzy nie przyznawali miejsc.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze