Reklama

Miszkowice Cup 2021

Na boisku w Miszkowicach odbył się dzisiaj (sobota, 9 października) XII Międzywojewódzki Turniej w piłce nożne dziewcząt i chłopców Miszkowice Cup 2021.

Młodzi piłkarze grali na dwóch boiskach. Dziewczęta grały w kategoriach U-12 i U-14, chłopcy w U-9 i U-14. Do sportowych zmagań przystąpiły drużyny z trzech województw. Wielkopolskę reprezentował UKS "Agro Kluczewo", województwo kujawsko-pomorskie UKS "Trójka Górsk" a Dolny Śląsk: LKS "Dragon" Miszkowice, "Orzeł" Lubawka, "Włókniarz" Chełmsko Śląskie oraz "Czarni Przedwojów.

Wszystkie drużyny otrzymały jednakowe nagrody, organizatorzy nie przyznawali miejsc.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama