Reklama

Mistrzynie województwa

W Wałbrzychu rozegrany został dolnośląski finał rozgrywek siatkarskich "czwórek". W turnieju dziewcząt zagrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.

Dziewczęta z "dwójki" wygrały wszystkie trzy mecze i zostały mistrzyniami województwa. Uzyskały również prawo reprezentowania Dolnego Śląska w finale rozgrywek na szczeblu krajowym.

Zespół SP 2 Kamienna Góra: Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Inez Chmielewska, Milena Gonera. Maja Górecka, Weronika Suska, Hanna Tobiasz, Laura Wnuk, Aleksandra Zasada. Opiekun: Daniel Gontko

źródło: Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk"

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama