W Wałbrzychu rozegrany został dolnośląski finał rozgrywek siatkarskich "czwórek". W turnieju dziewcząt zagrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.
Dziewczęta z "dwójki" wygrały wszystkie trzy mecze i zostały mistrzyniami województwa. Uzyskały również prawo reprezentowania Dolnego Śląska w finale rozgrywek na szczeblu krajowym.
Zespół SP 2 Kamienna Góra: Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Inez Chmielewska, Milena Gonera. Maja Górecka, Weronika Suska, Hanna Tobiasz, Laura Wnuk, Aleksandra Zasada. Opiekun: Daniel Gontko
źródło: Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk"
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze