W Pisarzowicach, na szkolnej hali sportowej, rozegrane zostały mistrzostwa powiatu kamiennogórskiego w tenisie stołowym. Zawody zorganizował LZS.
Do rywalizacji przystąpiło 24 zawodniczek i zawodników. Rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na panie i panów.
Najlepszym organizatorzy wręczyli medale i dyplomy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze