Reklama

Mistrzostwa w kapsle

W Wałbrzychu już po raz trzeci odbędą się Mistrzostwa Wałbrzycha w Kapsle. Zabawa odbędzie się na Rynku w Wałbrzychu.

 

Impreza będzie rozgrywana o puchar Przewodniczącego Rady Wspólnoty Samorządowej Śródmieście Piotra Kwiatkowskiego.
Cała impreza odbędzie się w niedzielę 1 września. Mistrzostwa rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: do 10 lat i do 100 lat. Dla zwycięzców przewidziano ciekawe nagrody (rower w kategorii 0-10 oraz cyfrowy aparat fotograficzny w kategorii 10 -100 ). Dodatkowo wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu dodatkowych nagród w postaci odtwarzaczy mp 4. Również dla wszystkich uczestników przewidziana jest cukrowa wata.
Zapisy na pół godziny przed wyścigami. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą własny kapsel.

Reklama

informacja za walbrzyszek.com

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama