W Wałbrzychu już po raz trzeci odbędą się Mistrzostwa Wałbrzycha w Kapsle. Zabawa odbędzie się na Rynku w Wałbrzychu.
Impreza będzie rozgrywana o puchar Przewodniczącego Rady Wspólnoty Samorządowej Śródmieście Piotra Kwiatkowskiego.
Cała impreza odbędzie się w niedzielę 1 września. Mistrzostwa rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: do 10 lat i do 100 lat. Dla zwycięzców przewidziano ciekawe nagrody (rower w kategorii 0-10 oraz cyfrowy aparat fotograficzny w kategorii 10 -100 ). Dodatkowo wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu dodatkowych nagród w postaci odtwarzaczy mp 4. Również dla wszystkich uczestników przewidziana jest cukrowa wata.
Zapisy na pół godziny przed wyścigami. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą własny kapsel.
informacja za walbrzyszek.com
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze