W niedzielę (1 marca) w Jakuszycach odbył się 44 Bieg Piastów. Przy okazji Biegu Piastów rozgrywane były Mistrzostwa Polski strażaków.
W zawodach startowali strażacy pełniący służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Kamiennej Górze. Rywalizowali na dystansie 25 km.
Reprezentant KP PSP Waldemar Poręba w klasyfikacji strażaków zajął drugie miejsce, natomiast w klasyfikacji generalnej na dystansie 25 km zajął 29 miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze