W Pisarzowicach rozegrane zostaną Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS w tenisie stołowym. Zawody zaplanowane są na 4 grudnia.
W zawodach mogą brać udział mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego oraz członkowie klubów z terenu powiatu. Turniej rozegrany zostanie w czterech kategoriach wiekowych, osobno wśród kobiet i mężczyzn. Kategorie wiekowe to: młodzicy - rocznik 2011 i młodsi, kadeci - roczniki 2010, 2009, juniorzy - roczniki 2008, 2007, 2006, 2005, seniorzy - rocznik 2004 i starsi.
Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne: Marek Rzeszutek tel. 724 629 994
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze