W niedzielę na zbiorniku Zalew w Kamiennej Górze odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra "Miasto".
Niesprzyjające warunki pogodowe oraz niski stan wody w zbiorniku sprawiły, że do zawodów zgłosiło się tylko siedmiu zawodników. Wędkarskie zmagania wygrał Grzegorz Michałczak z wynikiem 3300 gram. Drugie miejsce zdobył Marcin Napierko (2340 gram), a trzecie Marcin Kozubski (2090 gram).
Największą rybą zawodów był karp o wadze 1115 gram, złowiony przez Grzegorza Michałczaka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze