Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 458 nowych zakażeń koronawirusem, zmarły 4 kolejne osoby

Potwierdzono 458 nowych zakażeń koronawirusem, z czego najwięcej (184) w woj. śląskim ? poinformował w piątek resort zdrowia. To najwyższa od 17 czerwca liczba nowych przypadków. Wtedy zdiagnozowano ich 506, rekord padł 8 czerwca, gdy było 599 zakażeń.


Nowe potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem stwierdzono u osób z województw: śląskiego (184), małopolskiego (99), mazowieckiego (32), dolnośląskiego (29), łódzkiego (29), wielkopolskiego (13), kujawsko-pomorskiego (9), lubuskiego (9), pomorskiego (9), opolskiego (8), świętokrzyskiego (8), lubelskiego (7), podkarpackiego (7), warmińsko-mazurskiego (6), podlaskiego (5) i z zachodniopomorskiego (4).

Resort poinformował także o śmierci zakażonych koronawirusem 4 osób w wieku od 53 do 83 lat. Zgony nastąpiły we Wschowej (2), Zielonej Górze i w Raciborzu.

Reklama

Wszyscy zmarli ? jak przekazało MZ ? mieli choroby współistniejące.

Resort podał też, że liczba zdiagnozowanych przypadków wzrosła do 42 tys. 38 osób, a zgonów do 1 tys. 655. (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama