Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 382 nowe zakażenia koronawirusem, w tym 169 na Śląsku; kolejne 14 osób

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 382 osób, w tym 169 na Śląsku. Łącznie wykryto dotąd 34 tys. 775 przypadków ? podało w środę Ministerstwo Zdrowia. Resort przekazał, że zmarło kolejne 14 osób, w sumie 1477.


Nowe przypadki zakażeń dotyczą osób z województw: śląskiego (169), wielkopolskiego (107), mazowieckiego (20), podkarpackiego (20), małopolskiego (18), łódzkiego (10), lubelskiego (7), opolskiego (7), warmińsko-mazurskiego (6), podlaskiego (5), dolnośląskiego (5), kujawsko-pomorskiego (4), świętokrzyskiego (4).

Ministerstwo poinformowało o śmierci 14 osób zakażonych koronawirusem, w wieku od 66 do 97 lat. Zgony miały miejsce w Warszawie, Radomiu, Zalesiu Górnym, Raciborzu, Cieszynie, Tychach, Starachowicach i Łodzi. Większość zmarłych osób ? jak podał resort - miała choroby współistniejące. (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama