Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 353 nowe zakażenia koronawirusem, zmarło kolejnych 8 osób

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 353 osób ? podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Resort przekazał też, że zmarło 8 osób. Łącznie od początku epidemii potwierdzono obecność koronawirusa u 39 tys. 407 osób, a zmarło 1612 chorych.


Nowe przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzono u osób z województw: śląskiego (86), małopolskiego (70), wielkopolskiego (46), mazowieckiego (36), łódzkiego (30), podkarpackiego (18), lubuskiego (17), lubelskiego (11), świętokrzyskiego (10), dolnośląskiego (8), pomorskiego (8), warmińsko-mazurskiego (5), opolskiego (4) i podlaskiego (4).

Resort poinformował także o śmierci kolejnych ośmiu osób zakażonych koronawirusem w wieku od 54 do 89 lat. Do zgonów doszło w Poznaniu, Raciborzu, Gliwicach, Siedlcach, Radomsku i w Zgierzu. "Wszystkie osoby miały choroby współistniejące" ? podało MZ.

Reklama

Jednocześnie resort poinformował, że ze statystyk woj. śląskiego usunięto zdublowany przez WSSE w Katowicach zgon zaraportowany 16 lipca.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła do 39 tys. 407 osób, zmarło 1612 z nich. (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama