Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 298 nowych zakażeń koronawirusem, w tym 125 na Śląsku; kolejne 16 zgonów

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 298 osób, w tym 125 na Śląsku ? poinformowało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Łącznie odnotowano 33 tys. 119 przypadków. Resort podał, że zmarło kolejne 16 osób, w sumie - 1412.


Nowe potwierdzone zakażenia dotyczą osób z województw: śląskiego (125), łódzkiego (39), mazowieckiego (29), opolskiego (23), podlaskiego (14), podkarpackiego (12), małopolskiego (11), wielkopolskiego (9), kujawsko-pomorskiego (8), świętokrzyskiego (8), dolnośląskiego (6), lubelskiego (5), warmińsko-mazurskiego (4), pomorskiego (3), lubuskiego (1) i zachodniopomorskiego (1).

Resort podał, że zmarło kolejne 16 osób zakażonych koronawirusem, w wieku od 41 do 95 lat. Zgony miały miejsce we Wrocławiu, Zgierzu, Łodzi, Poznaniu, Cieszynie, Raciborzu, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Katowicach i Gliwicach. Większość zmarłych osób, jak wskazało ministerstwo, miała choroby współistniejące. (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama