Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 296 nowych zakażeń koronawirusem, w tym 130 na Śląsku

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 296 osób, w tym 130 pochodzi ze Śląska ? podało w poniedziałek rano Ministerstwo Zdrowia. Łącznie od początku epidemii wykryto 32 227 przypadki. Resort przekazał, że zmarły dalsze trzy osoby, w sumie 1 359.


Nowe przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą osób z województw: śląskiego (130), łódzkiego (48), mazowieckiego (33), podlaskiego (23), wielkopolskiego (19), świętokrzyskiego (15), podkarpackiego (8), małopolskiego (6), lubelskiego (5), dolnośląskiego (4), pomorskiego (2), warmińsko-mazurskiego (2) i lubuskiego (1).

Ministerstwo poinformowało o śmierci trzech osób zakażonych koronawirusem. Wśród osób zmarłych są: 79-letnia kobieta i 50-letnia kobieta zmarłe w Raciborzu oraz 85-letni mężczyzna zmarły w Tychach. "Większość osób miała choroby współistniejące" - podał resort. (PAP)

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama