Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 277 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 15 kolejnych osób

Na COVID-19 zmarło 15 kolejnych osób, potwierdzono też 277 nowych zakażeń koronawirusem ? poinformowało w środę Ministerstwo Zdrowia. Liczba zdiagnozowanych przypadków wzrosła do 36 tys. 689 , a zgonów do 1 542 .


Nowe potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą osób z województw: śląskiego (96), mazowieckiego (37), łódzkiego (32), małopolskiego (28), podkarpackiego (27), wielkopolskiego (23), lubelskiego (10), podlaskiego (7), kujawsko-pomorskiego (5), opolskiego (4),pomorskiego (3), świętokrzyskiego (3) i dolnośląskiego (2).

Resort poinformował także o śmierci 15 osób zakażonych koronawirusem w wieku od 42 do 90 lat. Zgony miały miejsce w Poznaniu, Zgierzu, Szczecinie, Warszawie, Radomiu, Starachowicach, Zawierciu, Wrocławiu.

Reklama

"Większość osób miała choroby współistniejące" - podał resort. Jednocześnie poinformował, że ze statystyk odjęto jeden zgon osoby z woj. wielkopolskiego, której laboratorium błędnie zaznaczyło wynik pozytywny. Zgon nie był związany z koronawirusem.

Liczba zakażonych koronawirusem wzrosła do 36 tys. 689 , zmarło 1 542 z nich.(PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama