Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 259 nowych zakażeń koronawirusem; kolejne 15 osób zmarło

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 259 osób, w tym najwięcej na Śląsku - 80; łącznie zanotowano dotąd 35 tys. 405 przypadków. Zmarło kolejne 15 osób, w sumie już 1 507 ? poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

 

Nowe przypadki dotyczą osób z województw: śląskiego (80), wielkopolskiego (46), mazowieckiego (36), łódzkiego (24), małopolskiego (13), świętokrzyskiego (13), podkarpackiego (12), opolskiego (9), podlaskiego (7), warmińsko-mazurskiego (5), lubelskiego (4), pomorskiego (4), dolnośląskiego (3), zachodniopomorskiego (2) i kujawsko-pomorskiego (1).

Równocześnie resort poinformował o śmierci kolejnych 15 osób zakażonych koronawirusem w wieku od 58 do 99 lat. Zgony miały miejsce w Raciborzu, Tychach, Gliwicach, Warszawie, Puszczykowie, Zgierzu, Białystoku. Jak zaznaczył resort większość zmarłych osób miała choroby współistniejące.(PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama