Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 239 nowych zakażeń koronawirusem, w tym 84 na Śląsku; kolejne 19 osób zmarło

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 239 osób, w tym u 84 na Śląsku ? poinformowało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Łącznie zanotowano 34 tys. 393 przypadki. Resort podał też, że zmarło kolejne 19 osób, w sumie ? 1463.


Nowe przypadki dotyczą osób z województw: śląskiego (84), małopolskiego (44), wielkopolskiego (26), mazowieckiego (21), podlaskiego (20), łódzkiego (17), świętokrzyskiego (8), dolnośląskiego (6), kujawsko-pomorskiego (3), lubuskiego (2), podkarpackiego (2), warmińsko-mazurskiego (2), zachodniopomorskiego (2), opolskiego (1) i pomorskiego (1).

Resort poinformował o śmierci kolejnych 19 osób zakażonych koronawirusem, w wieku od 42 do 91 lat. Zgony miały miejsce we Wrocławiu, Szczecinie, Turku, Zgierzu, Biłgoraju, Płocku, Warszawie, Siedlcach, Starachowicach, Raciborzu i Tychach. Wszystkie zmarłe osoby, jak wskazało MZ, miały choroby współistniejące. (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama